2020 07 11 Zarasai ir Visaginas su IAE simuliatoriumi - tik 35 eur!

Šiais metais suėjo 34-ri metai nuo didžiausios žmonijos istorijoje branduolinės nelaimės – Černobylio atominės elektrinės ketvirtojo reaktoriaus sprogimo, kurio metu į aplinką išmestos radioaktyvios medžiagos užteršė tūkstančius kvadratinių kilometrų Rytų Europoje. Ar norite sužinoti, kas atsitiko Černobylio atominėje elektrinėje? Atsakymus rasime apsilankę Visagine, kuriame įsikūrusi iki 2009 metų pabaigos funkcionavusi Ignalinos atominė elektrinė, elektra aprūpinusi Baltijos šalis. Sekdami Lietuvoje filmuoto serialo „Černobylis“ pėdsakais išvysime identišką reaktorių, kurio sprogimas pašiurpino pasaulį, o valdydami elektrinės simuliatorių pasijusime lyg funkcionuojančios elektrinės šeimininkai.

Aplankysime Zarasų krašto muziejų, pasigrožėsime vaizdais nuo Zarasų apžvalgos rato.
Visagine pasijusime lyg nusikėlę laiku atgal į 1975 m., nuo kurių skaičiuojama jauniausio Lietuvos miesto istorijos pradžia.
 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos; vietinių gidų paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 Į kelionės kainą neįskaičiuota: ekskursija po Visagino miestą – 4 eur/ asm.; ekskursija po elektrinės simuliatorių – 7 eur/asm.; asmeninės išlaidos.

 

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


 

Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

2020 07 18/19 Latvijos Vidžemės įdomybės (Kuoknesė, Cėsvainė, Turaida) iš Marijampolės - tik 99 eur!

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.Kelionė per Latviją. Vaizdingomis Dauguvos upės pakrantėmis atvykstame į Skryverų miestelį, kur mūsų lauks vasariška pramoga – naminių ledų degustavimas* Skryverų ledainėje. Sužinosime įdomią ir linksmą ledainės įsikūrimo istoriją, ledų gaminimo subtilybes, degustuosime skaniausių, įvairių rūšių natūralių naminių ledų, gaminamų be jokių cheminių priedų. Po degustacijos vykstame į Kuoknesę. Kuoknesė – senoji latgalių gyvenvietė, kuri nuo 1208 m. priklausė Rygos vyskupui. 1209 m. pastatyta mūrinė vyskupo pilis, kuri buvo stipriai apgriauta ir po truputėlį nyko. Ilgai pilies griuvėsiai stūksojo ant aukšto skardžio, kurio šiandien net įsivaizduoti neįmanoma. Pastačius eilę hidroelektrinių Dauguvos vanduo buvo stipriai pakeltas, susiformavo visiškai naujas kraštovaizdis. Plaukiojimas Dauguvos upe vikingų laivu* (~ 1 val.), besigrožint nuostabiu kraštovaizdžiu ir pilies liekanomis. Susipažinsite su istoriniu ir kultūriniu paveldu, latvių tautosakos turtingumu, atsipalaiduosite. Po smagaus pasiplaukiojimo pietūs** kavinėje. Po pietų vykstame į Cėsvainę, kur lankysime Cėsvainės rūmus*, įtrauktus į Europos kultūros paveldo sąrašą. Tai vienas iš ryškiausių XIX a. antrosios pusės architektūros laimėjimų Latvijoje. Cėsvainės rūmai, tai ryškus eklektizmo pavyzdys, apjungęs gotikos, romanų ir jugendo stilių elementus. Rūmai buvo pastatyti 1893–1896 m. Nuo 1919 m. pilyje buvomokykla, tačiau 2002 m. gaisras sunaikino rūmų stogą. Šiuo metu rūmai pamažu atgauna savo pirminę išvaizdą. 2003 m. buvo atstatytas kairiojo rūmų sparno stogas, 2006 m. atstatytas rūmų bokštas. Restauravimo darbai tęsiami iki šiol. Ekskursija rūmuose, kur apžiūrėsime restauruotą ir dar nerestauruotą rūmų dalis, paklaidžiosime rūsių labirintais, užlipsime į apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai. Pasivaikščiosime rūmus juosiančiame romantiškame parke. Vykstame link Gaujos nacionalinio parko. Nakvynė viešbutyje Siguldoje.
 
2 diena. Pusryčiai. Pusryčiai. Trumpa ekskursija po Siguldą. Aplankome Gutmanio olą, susiformavusią prieš 10 000 metų, poledynmečio vandenims graužiantis į smiltainio uolas. Tai senovės kulto vieta ir saugomas geologinis objektas, garsus savo sienose esančiais įrašais. Aplankysime nuostabią Turaidos pilį*. Ši viduramžių tvirtovė mena ne tik karus, bet ir nepamirštamą legendą apie Turaidos Rožę. XX a. atstatyta pilis laikoma viena iš gražiausių pilių Baltijos valstybėse. Vykstame apžiūrėti Araišių ežero pilies archeologijos muziejų-parką*, esantį vaizdingoje Vidžemės kraštui būdingoje vietovėje. Apie ežero atsiradimą, paežerės gyventojus ir nuostabius jų gyvenimo įvykius byloja latvių liaudies sakmės. Taip pat pasakojama, kad toje Araišių ežero vietoje, kur dabar yra maža salelė, kadaise nugrimzdo pilis. Pamatysime daugiau kaip 20 medinių namelių, esančių Araišių ežero salelėje bei daugybę kultūrinių istorinių paminklų, įskaitant ir olandiško tipo vėjo malūną, pastatytą iš tinkuoto riedulių mūro. Galėsite apžiūrėti restauruotą malūno įrangą ir pamatyti, kaip gaminami miltai. Iš kitų panašių Europos muziejų Araišių archeologinis muziejus-parkas išsiskiria unikaliais archeologiniais radiniais, originalia rekonstrukcijų aplinka. Pietūs** vienoje iš Gaujos nacionalinio parko kavinių. Po pietų vykstame į Lygatnės miestą, vadinamą „olų miestu“, nes upės krantuose yra daugybė olų, kurias vietiniai gyventojai naudoja kaip rūsius daržovėms laikyti ir netgi kaip garažą! Keliausite pasigrožėti Lygatnės gamtos perlais – smiltainio uolomis ir urvais. Kai kurių jų ilgis siekia daugiau nei 100 metrų, o iš viso suskaičiuota daugiau negu 150 olų – rūsių. Bene didžiausia Lygatnės kaimelio įžymybė – Luztūžio skardis*, atsiveriantis ties sraunia Lygatnės upės kilpa. Laipteliais užkilus į skardžio viršų apžvelgsite atsiveriančią gražą Lygatnės apylinkių panoramą. Paragausime gardžių vynų. Vakarop išvykstame namų link. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Kelionės partneris UAB „Guliverio kelionės“, kelionių organizatoriaus pažymėjimas: 006916

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 35 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Vienvietis kambarys - 20,00 € 

Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

2020 07 19 Mažosios Lietuvos pasienio tarnyba ir Vilkyškių raganos - tik 21 eur!

Keliausime į gamtine įvairove ir sudėtinga istorija išsiskiriantį Mažosios Lietuvos kraštą, kuris iki šių dienų vis dar puoselėja savo etninio regiono kultūrą. Vilkyškiuose pasiklausysime legendų apie čia esantį dvarą ir istorijų apie čia viešinčias raganas. Aplankysime ir legendomis apipintą Rambyno kalną. Paskaičiuosime posūkius važiuodami pro Viešvilės miestelį. Norintiems išvykti iš Mažosios Lietuvos reikės susitikti su pasienio tarnyba. Atvykęs čia nežinai ką sutiksi, ką pamatysi, kas sustabdys ir gal net į daboklę uždarys. Bet visus tikrai pasieniečiai pavaišins kafija. O vakare pasivaikščiose Sudargo piliakalniais.
Į kelionės kainą įskaičiuota:kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: teatralizuota ekskursija „Pasienio tarnyba“ ir vietinio gido paslaugos – suaugusiems 10 Eur/asm. (vaikams 5 Eur/asm.); Pagėgių TIC ir Vilkyškių dvaras – 2 Eur/asm.; (vaikams 1 Eur/asm.) Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

 Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

2020 07 21 Smagi ekskursija "Lituanicos" skrydžiui atsiminti 9 /14 metų BERNIUKAMS IR MERGAITĖMS - tik 30 eurr!

Sužinosime kaip gaminami sklandytuvai Prienų gamykloje. Paieškosime lėktuvų ir oro balionų Pociūnų aerodrome. Sudalyvausime edukacijoje „Dangaus sargyba“ Vytauto Didžiojo Karo muziejuje ir sukursime savo lėktuvą. Pasigerėsime parodomąja sklandymo programa Sasnavos aerodrome.

Kartu keliaus Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklos Marijampolės eskadriles instruktorius, aviamodeliavimo būrelio vadovas, daugkartinis Lietuvos aviamodeliavimo varžybų čempionas, šešių pasaulio aviamodelių etapų varžybų prizininkas ir Marijampolės aeroklubo narys Mindaugas Karčiauskas.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas, pietūs ir edukacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: asmenines išlaidos.

 

Naudinga informacija: pasiimkite savo asmens dokumentus, užkandžių, gėrimų ir šiek tiek smulkių pinigų.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Muziejuose ir kituose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


 

Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

2020 07 25 Utena ir Ilzenbergo dvaras - tik 30 eur!

Keliausime į Uteną – Rytų Aukštaitijos sostinę ir vieną seniausių miestų Lietuvoje. Užsuksime į senąją Utenos pašto stotį, kurią kadaise savo eilėse apdainavo poetas Antanas Baranauskas, susipažinsime su įdomia Varšuvos – Sankt Peterburgo trakto tarpstotės istorija. Čia kažkada buvo apsistoję Onore de Balzakas, Ilja Repinas, Jonas Basanavičius.
Popiet mūsų lauks Rokiškio rajone, prie pat Latvijos sienos, atkurta Ilzenbergo dvaro sodyba. Renovuotuose jos istoriniuose pastatuose prieš kelerius metus atgimė ir ūkinė veikla. Laikantis senųjų tradicijų, nulemtų gamtinių sąlygų (teritorija plyti tarp dviejų ežerų), Ilzenbergo dvaro infrastruktūroje įkurtas natūralios žemdirbystės ūkis, auginantis ir gaminantis įvairią žemės ūkio produkciją.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota: Parko-muziejaus lankytojo bilietas – 6 € (moksleiviai, senjorai – 4 €, nemokamai svečiuojasi vaikai iki 6 metų imtinai); ekskursija po dvarą – 3 €; ekskursija po parką ir ūkį – 6 € (vaikams nuo 6 iki 16m. – 4 €).
 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

 

2020 07 26 (sekmadienis) Kaišiadorių miestelis ir Kernavės šventė - tik 25 eur!

 

Aplankysime Kaišiadorių miestą, kuriam šiemet sukanka net 430 metų! Kaišiadorys žinomi nuo XVI amžiaus. Jų apylinkėse gyveno totorius Chašaidaras, gavęs žemių už karinę tarnybą Lietuvos didžiajam kunigaikščiui. Todėl ir miesto pavadinimas kilo nuo totoriaus vardo, tik per šimtmečius pasikeitė ir tapo labiau įprastas lietuvio ausiai.

Pasigrožėsime ir Kernavės archeologine vietove. Tai – Lietuvos Troja. Čia, vaizdingoje Neries pakrantėje Pajautos slėnio amfiteatre, stūkso piliakalniai, šalia kurių nuo neatmenamų laikų kūrėsi senovės gyvenvietės ir buvo laidojami žmonės. Šiemet kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį čia vyks taikomosios archeologijos dienos, nemokamai veiks muziejus, vyks nedidelės mugės ar pasirodymai.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: vietinio gido paslaugos Kaišiadoryse – 1 Eur/asm.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


 

Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė

2020 08 01 Šilutės sekretai ir Švėkšna - tik 30 eur!

 Šilutėje pristatytas išskirtinis Lietuvoje ir Europoje projektas „Šilutės sekretai“, kuris netradiciškai pasakoja miesto istoriją. Visus 20 „sekretų“ kūrė užsiėmimus meno mokykloje lankantys vaikai ir suaugusieji.
Hugo Šojaus dvare dalyvausime edukacijoje „Dvi kultūros Rytų Prūsijos dvare“. Ragausime Šišioniško pyrago ir kafijos. Pasigrožėsime A.Vasiljevo paroda iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos „Mada ir gamta 1785–2005 m.
Švėkšnoje paklausysime šio miestelio istorijos ir dabarties naujienų. Miestelis garsėja aukščiausia rajone dvibokšte raudonų plytų bažnyčia ir XVIII a. įkurtu grafų Pliaterių parku su įspūdinga liepų alėja, vila, rūmais, tvenkiniais ir skulptūromis.
Vakare nusipirksime šio krašto pasididžiavimo – rūkytos žuvies ir, jei leis oras, nusiplausime kelionės nuovargį mariose.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos; vietinio gido paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: Hugo Šojaus dvaras – 10,00 (7,50) eur/asm.; asmeninės išlaidos.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


 

 Daugiau informacijos telefonu ar kelionių agentūroje!

 Julija 861016504 - Vilma 861026184 - info@kelioniusalis.lt

 Kelionių šalis - Kauno g.25, Marijampolė